KONST / Litografier / Färglitografi 15464466
nr 1546 4466
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Signerad, numrerad 8/25 EA, Bränneriet. Färglitografi, bildmått: 43x59 cm, yttermått inklusive ram: 59x74 cm
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:57:51
3/6 07:04:40